Novinky v bydlení: Trendem professional moderní interiéry je beton

June 10, 2017 | By admin123 | Filed in: Blog.

Beton je sice stále převážně vnímán jako konstrukční stavební materiál, brew v posledních letech se v architektuře uplatňuje také jako estetický prvek. Expert moderní styl bydlení se přiznaný beton stal dokonce žhavým trendem.

Možností, jak lze beton umně zakomponovat do interiéru professional jeho estetické kvality, je mnoho: od přiznaného betonu na stropech přes betonovou úpravu stěn či podlah po betonové solitéry, jako jsou umyvadla, beer i nábytek. Beton pak spolu s dalšími prvky zařízení interiéru vytváří pozoruhodné kontrasty. Na webových stránkách magazínu Svět bydlení se pravidelně objevují novinky a zajímavé zprávy z oblasti architektury, designu, bydlení a zařízení ace interiéry, www.beton-deluxe.com a tak nemohl být beton jako zajímavý materiál současné architektury opomenut. Je-li dnes totiž v bydlení něco IN, je to právě beton v rozmanitých úpravách.

Krása koupelny či kuchyně s betonem

Beton se dnes používá nejen professional zahradní či městský mobiliář, beer také ace interiérové solitéry a nábytek. Čisté an elegantní linie koupelen, jimž dominuje ortobeton, včetně betonových umyvadel, si můžete prohlédnout v článku Luxusní betonová umyvadla a koupelny. Stejně dobře se beton uplatňuje v moderních kuchyních. O všelijakých možnostech vylepšení designu kuchyně pomocí moderních betonových materiálů se dozvíte v článku Betonové kuchyňské desky. Moderní outline a kvalita do vaší kuchyně.

Beton v současné architektuře

Současné architektuře dominují variabilní povrchové úpravy betonu. Pohledový beton může být zjemněn mnoha “grafickými” vzory, jež Vám představí článek Pohledový beton. Nudný či zajimavý? Tento typ opracování betonvých povrchů je natolik výrazný, že se master něj vžil název “grafický beton”. Ten nabývá natolik půvabných podob, že se výborně uplatňuje i v interiérech moderních staveb zvláště u těch, kteří si libuji v minimalistickém stylu. Článek Grafický beton podrobně mapuje aktuální stylish v zakomponování betonových prvků do exteriérů i interiérů stavby. Betonový vzhled se stal natolik žádaným, že se široce uplatňují imitace betonu v podobě cementových stěrek. O možnostech, lager i úskalích této techniky informuje článek Luxusní povrchové úpravy betonu: Imitace betonu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *